شرکت پرفیری ایرانیان

سنگفرش تخصص ماست

شرکت پرفیری ایرانیان

سنگفرش تخصص ماست

شرکت پرفیری ایرانیان

سنگفرش تخصص ماست

شرکت پرفیری ایرانیان

از انجایی که فضاهای شهری و محوطه های بیرونی یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عامل در لذت بردن انسانها از زندگی خود در آن محیط می باشد و از طرفی یکی از مولفه های مهم در طراحی، ساخت و ایجاد این نوع فضاها کف سازی با مصالح مرغوب می باشد.

شرکت پرفیری ایرانیان با اهداف اکتشاف، استخراج، فرآوری بهترین نوع سنگفرش و همچنین طراحی و اجرای آن در فضاهای عمومی و خصوصی در سال 1388 شروع به فعالیت نمود تا بتواند در محوطه سازی فعالیت نماید.

 

چشم انداز شرکت
شرکت پرفیری ایرانیان با تحقیقات گسترده خود در بازار به دنبال شناخت سلیقه و نیاز مشتریان خود خصوصا طراحان و آرشیتکتهای به نام، و گردآوری آن با تکتولوژی به روز دنیا، ماشین آلات، منابع طبیعی (معدن سنگ)، بهترین نیروهای انسانی توانمند و کارآمد،  بهترین نوع سنگفرش را استخراج، فرآوری، کنترل کیفیت، بسته بندی، با قیمتی رقابتی و در کوتاهترین زمان ممکن از تولید به مصرف در اختیار مشتریان خود میگذارد. همچنین شرکت پرفیری ایرانیان جهت سهولت در کار مشتریان خود لوازم جانبی و مصرفی و  خدماتی چون طراحی ، اجرا و نظارت، حمل و نقل را در صورت نیاز مشتریان در اختیار آنها می گذارد. 

اهداف شرکت

استخراج و فراوری بهترین نوع سنگفرش

رقابتی ترین قیمت با توجه به کیفیت

شناخت و معرفی محصولات جانبی

کنترل کیفیت و بسته بندی

ثبات کیفیت در گذر زمان

طراحی، نصب و اجرا

 

رسالت شرکت 

مسیر قدمهای مشتریان عزیزخود را زیبا، شیک، مدرن، محکم، با دوام و منحصر به فرد و دوستدار طبیعت می کنیم. تا لذتی منحصر به فرد را ایجاد نمایند.