سنگ ساده

خالص از دامن طبیعت  

سنگ ساده

خالص از دامن طبیعت  

سنگ ساده

خالص از دامن طبیعت  

سنگ ساده

خالص از دامن طبیعت  

سنگ ساده

خالص از دامن طبیعت  

معدن

شرکت پرفیری ایرانیان برای نخستین بار در ایران اقدام به اکتشاف و استخراج این سنگ نموده است. جدا از مقاومت و دوام غیر قابل توصیف این سنگ، جلوه بسیار زیبای آن در فضا سازی شهری است که گذر از مرز تخیل و رویا به واقعیت حضور در روزگاران گذشته است.

با سنگ ها می توانید رقابتی بین هماهنگی و هوشیاری را احساس کنید و با دیروز و فرد از زیستن در امروز لذت ببرید و اصالت یا سنگ زیستن بشر را که از عصر حجر و از گذشتگان و نیاکانمان به ما ارث رسیده و در ضمیر ناخود آگاه ما فراموش شده و بیقراری می کند به آرامش برسانیم.با امید یاری از جانب حضرت دوست و با اشتیاق فراوان قصد ترویج و گسترش کارهای نوآورانه سنگ را درمیان روزمرگی زندگی داریم.

وظیفه خود میدانیم با توجه به نیازهای شما سروران گرامی در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین ها را با مناسب ترین قیمت در دسترس شما قرار دهیم و از یاد نبریم که در گذشته های بسیار دور اجداد ما هیچ یاری نزدیک تر از سنگ برای خود متصور نبودند و محل زندگی آنان هم حفره های موجود در دل کوه های سنگی بوده است.

 از نسلهای گذشته و سال های دور احساس تعلق به سنگ در وجود ما نهفته است.سالیانی که آن را عصر حجر می دانند و اجداد ما در آن فقط با سنگ میزیستند.